KONST / Litografier / Litografi 15873016
nr 1587 3016
Helene Billgren
(f. 1952), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 40/150. Bildmått: 32x32cm, yttermått inklusive ram: 48x48cm
Helene Billgren, född 1952 i Norrköping, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:00:19
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Helene Billgren
Läs mer om Helene Billgren